Levné ubytování ZNOJMO

Kdo jsme

Ubytovací centrum Archa

Bytové centrum Archa se cíleně zaměřuje na poskytování levného pronájmu bytů ve Znojmě.

V centru ubytováváme klienty z řad zaměstnanců a živnostníků pracujících ve Znojmě a jejich rodin, seniorů i zájemců hledajících ubytování ve Znojmě krátkodobě po dobu výkonu své práce. Máme více než desetileté zkušenosti s managementem pronájmu bytů a nabízíme všem zájemcům optimální kombinaci levného bytu k pronájmu i doprovodných služeb.

0 Ubytovacích jednotek
0 Budovy
Nabídka ubytování
Bytové centrum Archa

Kde se centrum nachází

Mapa

Bytové centrum Archa se nachází v jižní části Znojma na adrese Holandská 3283/30 nedaleko řeky Dyje. Tato oblast Znojma má dobré dopravní spojení autem, veřejnou dopravou i pěšky či na kole do centra Znojma i do průmyslové a obchodní zóny města, kde sídlí největší zaměstnavatelé. Autobusová zastávka se nachází jen 2 minuty chůze od hlavního vchodu budovy. Parkování v okolí bytového centra Archa je zdarma. Samotná ubytovna je umístěna na sídlišti v blízkosti Kauflandu, obchodů, restaurací, škola a školky i další občanské vybavenosti jako je městská plovárna u kláštera Louka. Nedaleká řeka Dyje poskytuje dostatek prostoru a zeleně pro klidnou relaxaci i aktivní odpočinek.

  • Autobusová zastávka 2min pěšky
  • Blízko centra Znojma
  • Možnost parkování
  • Nedaleko řeky Dyje
Provozovatel a vlastník bytového a společenského centra Archa
Apollon Property a.s. se sídlem Žerotínovo nám. 218/5, 779 00 Olomouc, IČ: 10997296 www.apollonproperty.cz Korespondenční adresa: Holandská 3238/30, Znojmo, PSČ 671 81
Často kladené otázky

Pokud máte otázku na kterou jste nenašli odpověď

Rádi se vám budeme věnovat a odpovíme na veškeré dotazy týkající se našeho levného ubytování.

Stačí nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem na tel. čísle 515 227 321, e-mail nela.turanova@apollonproperty.cz nebo osobně v kanceláři na ulici Holandská 3283/30, Znojmo, PSČ 671 81 v pondělí až pátek mezi 8.00 až 15.30 hod. mimo svátky.

Obojí lze zaplatit převodem na účet nebo v hotovosti v kanceláři v pondělí až pátek mezi 8.00 až 15.30 hod. Nájemné i zálohy se platí měsíc předem.

Každá jednotka k ubytování obsahuje kuchyňskou linku včetně odkládacích skříní a vlastní koupelnu s WC, umyvadlem a sprchovým koutem nebo vanou. Vybavení nábytkem si nájemce buď zajišťuje sám nebo ve spolupráci s centrem Archa Znojmo (postele, palandy, lůžkoviny).

Internetové připojení nám zajišťuje společnost Videon. Díky rozvodům v celém objektu je otázka připojení během jednoho dne.

Každý nájemce hradí nájem a zálohy za služby (dodávky vody, el. energie, vytápění). Zálohy za služby jsou zúčtovatelné 1x ročně s vrácením přeplatku nájemci nebo doplacením nedoplatku. Jiné poplatky nejsou s ubytováním spojené.

Vnitřní prostory bytového centra Archa včetně pokojů jsou nekuřácké kvůli bezpečnosti i kvůli ohleduplnosti vůči ostatním ubytovaným. Chodby jsou vybaveny kouřovou signalizací. Kouření tabákových výrobků je možné pouze ve vyhrazených prostorách mimo objekt.

Parkování je možné ve vnitrobloku objektu (parkovací místa k pronájmu) nebo na veřejném parkovišti ve vzdálenosti cca 15 – 100 metrů od hlavního vchodu.

Souhlasím se vším